Lodí Florentina po Labi do Českého středohoří

Zažijte fascinující plavbu po Labi z Litoměřické památkové rezervace, podél vinic Bránou Čech do Žernoseckého jezera pod tajemný hrad Střekov a nocováním v přístavišti Velké Žernoseky. Ubytováni budete v kajutě dle Vašeho výběru, vychutnáte si skvělou plnou penzi, zpestřenou lahodným vínem a živou hudbou. Okolí Vám nabídne mnoho výletů pěšky i na kole.
   2 noci
   3 dny
  plná penze

Český skokový pohár s Florentinou - Hradištko u Nymburka

Také letos zakotví Florentina během Českého skokového poháru (9. - 12. 5. 2024) na Labi v Hradištku u Nymburka. Rezervujte si ubytování přímo vedle areálu Jezdecké školy Equus Kinski, kde se závody odehrávají. A pokud jedete jako doprovod, doporučujeme vzít si s sebou na loď kolo, které vám zdarma uschováme. Kotvíme přímo na cyklostezce. Hrabalovo Kersko byste neměli minout :-)
   3 noci
   4 dny
  snídaně

Barevná plavba s Florentinou 2024 (Litoměřice-Mělník-Roudnice-Litoměřice)

Zažijte kouzlo podzimu z paluby lodi. Vydejte se s námi na plavbu barevným Polabím z Litoměřic přes Roudnici až do Mělníka a zpět. Jedno hezčí a zajímavější místo než druhé. Vystoupejte na památnou horu Říp a užijte si Barevnou degustaci vín z produkce vinařství Bettina Lobkowicz. Kromě skvělého jídla a pití a útulného ubytování v kajutách se můžete těšit i na večer plný hudby.
   3 noci
   4 dny
  polopenze