Dvořákův festival na Florentině (Praha-Nelahozeves-Litoměřice-Roudnice-Brandýs-Kolín-Mělník-Praha)

Plujte s námi na vlnách hudby. Tato unikátní plavba vzdává hold jednomu z nejznámějších a nejúspěšnějších skladatelů všech dob Antonínu Dvořákovi. Na palubě jedinečné hotelové lodi proplujete nádherným Polabím, navštívíte překrásná historická města jako je Mělník, Litoměřice či Poděbrady a každý večer završíte zážitkem v podobě uměleckého vystoupení ať už přímo na lodi, nebo v místě, kde zakotvíme. Vstupenky na jednotlivá představení jsou v ceně balíčku.
   7 nocí
   8 dní
  polopenze

Plavba Prahou na lodi Florentina s grilováním a živou hudbou

Zažijte netradiční plavbu Prahou na hotelové lodi, na které Vám kromě dobrého jídla a pití při živé hudbě nabídneme i přenocování v útulných kajutách dle Vašeho výběru.
   1 noc
   2 dny
  polopenze

Florentinou z Týnce do Brandýsa nad Labem

Poznejte krásu středočeské krajiny z paluby hotelové lodi. Ubytováni budete v kajutě s vlastním sociálním zařízením a klimatizací, vychutnáte si skvělou polopenzi, zažijete hudební večer a navštívíte úchvatný hřebčín Eqqus Kinsky v Hradišku u Sadské. Na loď je možné s sebou vzít i cyklistické kolo.
   2 noci
   3 dny
  polopenze

Litoměřické vinobraní s výletní plavbou

Prožijte Litoměřické vinobraní jinak. Naše hotelová loď nabízí jedinečný zážitek v podobě víkendu na slavnostech vína v královském městě Litoměřice. V ceně balíčku je ubytování, skvělé jídlo a plavba překrásným údolím Labe.
   2 noci
   3 dny
  polopenze

Týdenní plavba hotelovou lodí Florentina po Labi a Vltavě (Praha-Praha)

Poznejte rozmanitou krásu české krajiny v povodí dvou našich největších řek - Vltavy a Labe. Naloďte se na celý týden na palubu první české hotelové lodi Florentina a užijte si výjimečný zážitek s ubytováním, které bude cestovat spolu s vámi. Vychutnejte si jedinečnou týdenní plavbu s ubytováním v pohodlné, útulné kajutě. Během 8 dní obeplujete řadu zajímavých míst, poznáte historická města a oslní vás malebná krajina povodí Vltavy i Labe. Na loď je možné s sebou vzít cyklistické kolo.
   7 nocí
   8 dní
  plná penze

Plavba na Roudnické vinobraní

Prožijte Roudnické vinobraní jinak. Naše hotelová loď nabízí jedinečný zážitek v podobě víkendu na slavnostech vína v Roudnici nad Labem. V ceně balíčku je ubytování, skvělé jídlo, plavba a vstupenky na vinobraní. Florentina Boat a Roudnické vinobraní: spojení unikátního zážitku a tradičních slavností pod horou Říp.
   2 noci
   3 dny
  polopenze

Víkendový pobyt na lodi Florentina v Litoměřicích

Zažijte netradiční víkend na hotelové lodi. Florentina kotví jen několik málo minut od centra královských Litoměřic, přímo na Labské stezce. Okouzlující kopce Českého středohoří jsou na dohled. Pobyt je naprosto ideální pro milovníky přírody, turistiky a cykloturistiky.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Lodí Florentina po Labi do Českého středohoří

Zažijte fascinující plavbu po Labi z Litoměřické památkové rezervace, podél vinic Bránou Čech do Žernoseckého jezera pod tajemný hrad Střekov a nocováním v přístavišti Velké Žernoseky. Ubytováni budete v kajutě dle Vašeho výběru, vychutnáte si skvělou polopenzi, zpestřenou podvečerním grilováním, lahodným vínem a živou hudbou na palubě. Okolí plavby Vám nabídne mnoho výletů pěšky i na kole.
   2 noci
   3 dny
  polopenze