Adventní plavba s Florentinou (Litoměřice-Mělník-Roudnice n/L-Litoměřice)

Dopřejte si jedinečnou adventní plavbu na hotelové lodi Florentina Boat. Nalodíte se v překrásném vánočně vyzdobeném královském městě Litoměřice a poplujete zimním Polabím do historické Roudnice nad Labem. Odtud se následující den vydáte na vyhlášené vánoční trhy do Mělníka. Těšit se můžete na bohaté snídaně, vynikající obědy a gurmánskou večeři s živou hudbou.
   2 noci
   3 dny
  plná penze

Silvestrovský pobyt s plavbou do Českého středohoří

Oslavte s námi Nový rok na hotelové lodi Florentina Boat v Litoměřicích. Kromě jedinečné silvestrovské party na lodi s živou hudbou a spoustou skvělého jídla, pití a exkluzívním novoročním brunchem, vyrazíme v neděli 31. 12. i na pohádkovou plavbu do Českého středohoří. Bude to zkrátka Silvestr, na který se nezapomíná a Vy byste měli být u toho.
   3 noci
   4 dny
  plná penze

Velikonoční plavba s Florentinou (Litoměřice-Mělník-Roudnice n/L-Litoměřice)

Prožijte Velikonoce na palubě jedinečné hotelové lodi a poplujte z královských Litoměřic krásným Polabím (proti proudu řeky) do Mělníka při soutoku Labe s Vltavou a cestou zpět do Roudnice nad Labem pod horou Říp. Přenocujete v různých přístavištích vychutnáte si lahodnou polopenzi, zažijete ochutnávku vynikajícího vína, pobavíte se živou hudbou. Okolí řeky Vám nabídne mnoho výletů pěšky i na kole.
   3 noci
   4 dny
  polopenze

Lodí Florentina po Labi do Českého středohoří

Zažijte fascinující plavbu po Labi z Litoměřické památkové rezervace, podél vinic Bránou Čech do Žernoseckého jezera pod tajemný hrad Střekov a nocováním v přístavišti Velké Žernoseky. Ubytováni budete v kajutě dle Vašeho výběru, vychutnáte si skvělou plnou penzi, zpestřenou lahodným vínem a živou hudbou. Okolí Vám nabídne mnoho výletů pěšky i na kole.
   2 noci
   3 dny
  plná penze

Barevná plavba s Florentinou 2024 (Litoměřice-Mělník-Roudnice-Litoměřice)

Zažijte kouzlo podzimu z paluby lodi. Vydejte se s námi na plavbu barevným Polabím z Litoměřic přes Roudnici až do Mělníka a zpět. Jedno hezčí a zajímavější místo než druhé. Vystoupejte na památnou horu Říp a užijte si Barevnou degustaci vín z produkce vinařství Bettina Lobkowicz. Kromě skvělého jídla a pití a útulného ubytování v kajutách se můžete těšit i na večer plný hudby.
   3 noci
   4 dny
  polopenze

Dvořákův festival na Florentině (Praha-Nelahozeves-Brandýs n/L-Nymburk-Kolín-Poděbrady-Mělník-Praha)

Rok 2023 byl pro spojení Florentiny s Dvořákovým festivalem premiérový. Zaznamenali jsme veliký úspěch a věříme, že si jej v srpnu 2024 zopakujeme. Tato unikátní plavba vzdává hold jednomu z nejznámějších a nejúspěšnějších skladatelů všech dob Antonínu Dvořákovi. Na palubě naší jedinečné hotelové lodi proplujete nádherným Polabím, navštívíte překrásná historická města jako je Kolín, Mělník či Poděbrady a každý večer završíte zážitkem v podobě uměleckého vystoupení přímo na lodi. Vstupenky na jednotlivá představení jsou v ceně balíčku.
   7 nocí
   8 dní
  polopenze
Speciální nabídka