Speciální nabídka

Víkend plný svatební inspirace na Florentině

Načerpejte energii i svatební inspiraci! Naplánujte si výlet k nám do středohoří, do překrásných Litoměřic a užijte si svatební rej na lodi. V sobotu od 10,00 do 17,00 se na Florentině uskuteční akce nazvaná "NA SVATEBNÍ VLNĚ". Součástí bude i módní přehlídka, povídání o trendech v líčení a vázaní květin. Z Florentiny se zkrátka na dva dny stane nevěsta plná expertů na svatební den. A u toho nemůžete chybět!
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Dvořákův festival na Florentině (Praha-Nelahozeves-Litoměřice-Roudnice-Brandýs-Kolín-Mělník-Praha)

Plujte s námi na vlnách hudby. Tato unikátní plavba vzdává hold jednomu z nejznámějších a nejúspěšnějších skladatelů všech dob Antonínu Dvořákovi. Na palubě jedinečné hotelové lodi proplujete nádherným Polabím, navštívíte překrásná historická města jako je Mělník, Litoměřice či Poděbrady a každý večer završíte zážitkem v podobě uměleckého vystoupení ať už přímo na lodi, nebo v místě, kde zakotvíme. Vstupenky na jednotlivá představení jsou v ceně balíčku.
   7 nocí
   8 dní
  polopenze

Jarní plavba s Florentinou (Litoměřice-Mělník-Praha)

Zažijte jaro na palubě jedinečné hotelové lodi a poplujte z královských Litoměřic rozkvetlým Polabím proti proudu řeky přes Mělník až do Prahy. Přenocujete v různých přístavištích vychutnáte si lahodnou polopenzi, zažijete ochutnávku vynikajícího vína a pobavíte se při hudbě s DJ. Pobyt je naprosto ideální pro fanoušky cyklistiky a milovníky přírody vůbec! Okolí řeky Vám nabídne mnoho výletů pěšky i na kole.
   3 noci
   4 dny
  snídaně

Velikonoce na Florentině (Litoměřice-Mělník-Roudnice n/L-Litoměřice)

Prožijte Velikonoce na palubě jedinečné hotelové lodi a poplujte z královských Litoměřic krásným Polabím (proti proudu řeky) do Mělníka při soutoku Labe s Vltavou a cestou zpět do Roudnice nad Labem pod horou Říp. Přenocujete v různých přístavištích vychutnáte si lahodnou polopenzi, zažijete ochutnávku vynikajícího vína, pobavíte se živou hudbou. Okolí řeky Vám nabídne mnoho výletů pěšky i na kole.
   3 noci
   4 dny
  polopenze

Víkendový pobyt na lodi Florentina v Litoměřicích

Zažijte netradiční víkend na hotelové lodi. Florentina kotví jen několik málo minut od centra královských Litoměřic, přímo na Labské stezce. Okouzlující kopce Českého středohoří jsou na dohled. Pobyt je naprosto ideální pro milovníky přírody, turistiky a cykloturistiky.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Lodí Florentina po Labi do Českého středohoří (Litoměřice-Velké Žernoseky-Litoměřice)

Zažijte fascinující plavbu po Labi z Litoměřické památkové rezervace, podél vinic Bránou Čech do Žernoseckého jezera pod tajemný hrad Střekov a nocováním v přístavišti Velké Žernoseky. Ubytováni budete v kajutě dle Vašeho výběru, vychutnáte si skvělou polopenzi, zpestřenou podvečerním grilováním, lahodným vínem a živou hudbou na palubě. Okolí plavby Vám nabídne mnoho výletů pěšky i na kole.
   2 noci
   3 dny
  polopenze